Presentation

Här hittar Ni oss som jobbar på Söderby Golf AB, på Söderby- och/eller Edenhof Golf

Söderby Golf AB

Jan Högström
Platschef Söderby Golf
Bokning Golfpaket
Tel: 018-430 19 77
Mob: 073-333 59 77
E-post:jan@soderbygolf.se


Jonas Ekström
VD Söderby Golf AB
Tel: 018-430 19 75
Mob:073-333 59 75
E-post: jonas@soderbygolf.se













Henrik Lindström

Tel: 018-430 19 70
E-post:henrik@golfuppsala.se


Marknad




Ekonomi



Gabriella Ekström
Marknads- Hotell- & Gym Ansvarig
Facebook/Hemsida
Söderby Golf AB
Tel: 018-430 19 76
Mob:073-333 59 76
E-post: gabriella@soderbygolf.se



Jenny Sundelin
Ekonomiansvarig
Söderby Golf AB
Tel: 018-430 19 72
Mob:073-333 59 72
E-post:jenny@soderbygolf.se


Reception/Shop/Tidsbokning
Söderby

Bana Söderby


Inga-Lill Lord
Reception/Shop Söderby Golf
Tel 018-430 19 70
E-post: receptionen@soderbygolf.se


Martin Kristiansson
Head Greenkeeper
Tel 073-3335974
E-post: martin@soderbygolf.se


Mikael Eriksson
Greenkeeper/Mekaniker/Söderby
Mob: 076-83 45 563





Per-Åke Hydén
Bana Söderby
Tel: 018-430 19 70 vx Söderby Golf




Gustav Bovall


Claes Ljungkvist 

Simulatorhall Söderby

Gym Söderby


Fredrik Hedlund
Club Professional/ Golf Gymnasiet /
Ansvarig Simulatorhallen på Söderby
Tel:018-430 19 78
epost: fredrik.hedlund@soderbygolf.se



Gabriella Ekström
Gym- Marknads & Hotellansvarig
Facebook/Hemsida
Söderby Golf AB
Tel: 018-430 19 76

Hotell "Söderby Golf Lodge"



Jan Högström
Hotellbokning & Platschef Söderby
Tel 018-430 19 77
Mob 073-333 59 77
E-post: lodge@soderbygolf.se



Gabriella Ekström
Hotell- Marknads- & Gymansvarig
(Hemsida & Facebook)
Tel: 018-430 19 76
Mob: 073-333 59 76
E-post: gabriella@soderbygolf.se

Golf Tränare/Club Professional

Fredrik Hedlund
Club Professional/ Golf Gymnasiet
Ansvarig för Simulatorhallen på Söderby
Tel:018-430 19 78
epost: fredrik.hedlund@soderbygolf.se


Fredrik Almskoug
Club Professional/Business Class
Tel: 018-430 19 79
e-post: 
fredrik@soderbygolf.se


Thomas Sjöberg
Club Professional Söderby/Edenhof
Tel: 018-430 19 70 (vx.Söderby)
epost: thomas@soderbygolf.se



Företag/Business Class


Ulf Pettersson
Platschef på Edenhof
Business Class
Tel: 0703-752 300
e-post: ulf.pettersson@golfuppsala.se




Fredrik Almskoug
Club Professional
Business Class
Tel: 018-430 19 79
e-post: fredrik@soderbygolf.se

Restaurang "Söderby Golf & Krog"



Jonaz Bergstrand
Restaurangansvarig Söderby & Edenhof
E-post: krogen@soderbygolf.se
Tel: 018-430 19 73


Jörgen Persson
Kock
Tel 018-430 19 73
E-post krogen@soderbygolf.se



Elin Borg

Servering
Tel 018-430 19 73
E-post krogen@soderbygolf.se




Magnus Björkman
Servering
Tel 018-43 19 73
E-post krogen@soderbygolf.se


Reception/Shop/Tidsbokning
Edenhof



Ulf Pettersson
Platschef Edenhof
Tel: 0703-752 300
e-post: ulf.pettersson@golfuppsala.se






Johan Ahlén

Reception Edenhof
Tävlingsledare
Tel: 018-33 41 85
E-post: johan@edenhof.se


Bana Edenhof



Roine  Werneholm   
Reception/Shop Edenhof
Tel: 018-33 41 85 (Edenhof)



Olle Bohman

Greenkeeper/Edenhof
Tel: 018-33 41 85


Restaurang "Edenhof Krog"



Björn Gustavsson
Bana/Edenhof
Tel: 018-33 41 85



Jonaz Bergstrand 
Restaurangansvarig Söderby & Edenhof
E-post: krogen@soderbygolf.se
Tel: 018-430 19 73


Johanna Wängelin

Citybutiken


Tony Åberg
Butik/City
Tel: 018-100 200
E-post:city@golfuppsala.se


John Ahlblom

Butiksansvarig GolfUppsala butikerna
Tel: 018-100 200
E-post:John.ahlblom@golfuppsala.se




Kontakta oss
 
Skicka!
1041