Resultat

OM-touren Poäng är färdigspelad!

Vi har en överlägsen segrare: Reine Sjödin!!

GRATTIS, Reine!!

Resultatet är beräknat på de fyra bästa av 6 deltävlingar.
För att se resultatet på enskilda rundor, tryck på datumet!

Plac
Namn15/529/512/67/821/84/9Totalt
1
Reine Sjödin353423414231152
2
Lennart Olsson333535363533141
3
Ingelie Jonsson33342335038140
4
Håkan Johansson253930362833138
5
Lars-Gunnar Bodin302728313934134
6
Rolf Hedlund322932373325134
7
Christer Höglund3132003535133
8
Tommy Lindh282831323831132
9
Bo Leo313023314029132
10
Peter Strömberg35363228027131
11
Anders Lindelöf293426233918128
12
Hedvig Kampe202424353732128
13
Johnny Andersson303037292727126
14
Ingmar Alm32029203926126
15
Ronny Jansson243327303528126
16
Monica Arvidsson193330263528126
17
Per-Olov Molin27332903618125
18
Else Jacobsson25250254331124
19
Anders Wester25333624290123
20
Robert Holmgren32028292231120
21Antonio Gonzalez Cabrera28293227310120
22Birger Axelsson34332702618120
23Owe Wahlström2700343126118
24Lars Sunnås203324283223117
25Ove Bohman233124293222116
26Åsa-Britt Freidenfelt30282330280116

Den fullständiga resultatlistan hittar du här>>

870
1123
1127
1184