Kontakt

Presentation

Här hittar Ni oss som jobbar på GolfUppsala AB, på Söderby, på Edenhof och/eller på Citybutiken


Golf Uppsala AB

Henrik Lindström

Reception & Shop Hotellbokningar

henrik.lindstrom@golfuppsala.se

Jan Högström

Platschef Söderby Golf

jan.hogstrom@golfuppsala.se

018-430 19 77

073-333 59 77

Jonas Ekström

VD GolfUppsala AB

jonas@soderbygolf.se

Marknad

Gabriella Ekström

Marknads- Hotell- & Gym ansvarig Facebook/Hemsida

gabriella@soderbygolf.se

018-4301976

073-333 59 76

Ekonomi

Jenny Sundelin

Jenny Sundelin

jenny.sundelin@golfuppsala.se

018-430 19 72

073-333 59 72

Reception/Shop/Tidsbokning Söderby

Inga-Lill Lord

Reception/Shop Söderby Golf

018-100 200

Bana Söderby

Martin Kristiansson

Head Greenkeeper

martin.kristiansson@golfuppsala.se

073-3335974

Mikael Eriksson

Greenkeeper/Mekaniker/Söderby

076-83 45 563

Per-Åke Hydén

Bana Söderby

018-100 200

Simulatorhall Söderby

Fredrik Hedlund

Club Professional/ Golf Gymnasiet / Ansvarig Simulatorhallen på Söderby

fredrik.hedlund@soderbygolf.se

Gym Söderby

Gabriella Ekström

Gym- Marknads & Hotellansvarig Facebook/Hemsida

gabriella@soderbygolf.se

018-4301976

073-333 59 76

Hotell

Elin Borg

Servering

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Gabriella Ekström

Hotell- Marknads- & Gym ansvarig Ansvarig för hemsida & Facebook

gabriella@soderbygolf.se

018-4301976

073-333 59 76

Henrik Lindström

Reception & Shop Hotellbokningar

henrik.lindstrom@golfuppsala.se

Golf Tränare/Club Professional

Fredrik Hedlund

Club Professional/ Golf Gymnasiet Ansvarig för Simulatorhallen på Söderby

fredrik.hedlund@soderbygolf.se

Fredrik Almskoug

Club Professional/Business Class

fredrik@edenhof.se

Thomas Sjöberg

Club Professional Söderby/Edenhof

thomas.sjoberg@golfuppsala.se

0706-936032

Företag/Business Class

Fredrik Almskoug

Club Professional Business Class

fredrik@edenhof.se

Ulf Pettersson

Platschef på Edenhof Business Class

ulf.pettersson@golfuppsala.se

0703-752 300

Restaurang

Jonaz Bergstrand

Restaurangansvarig Söderby

%20krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Jörgen Persson

Kock

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Magnus Björkman

Servering

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Reception/Shop/Tidsbokning Edenhof

Björn Gustavsson

Bana/Edenhof

018-100 200

Johan Ahlén

Reception Edenhof Tävlingsledare Edenhof

johan@edenhof.se

018-334185

070-7251907

Olle Boman

Mekaniker Edenhof

Roine Werneholm

Reception/Shop Edenhof

018-100 200

Sebastian Sjöblom

Banchef Edenhof

sebastian.sjoblom@golfuppsala.se

076-2616344

Ulf Pettersson

Platschef Edenhof

ulf.pettersson@golfuppsala.se

0703-752 300

Citybutiken

John Ahlblom

Butiksansvarig GolfUppsala butikerna

John.ahlblom@golfuppsala.se

018-100 200

Tony Åberg

Butik/City

city@golfuppsala.se

018-100 200

1041