Kontakt

Presentation

Här hittar Ni oss som jobbar på GolfUppsala AB


Kontakta oss på Golf Uppsala

Jonas Ekström

VD GolfUppsala AB

jonas.ekstrom@golfuppsala.se

018-4301975

0733 335975

Gabriella Ekström

Marknads- Hotell- & Gym ansvarig Facebook/Hemsida

gabriella.ekstrom@golfuppsala.se

018-4301976

073-333 59 76

Jan Högström

Platschef Söderby Golf

jan.hogstrom@golfuppsala.se

018-430 19 77

073-333 59 77

Jenny Sundelin

Ekonomi

jenny.sundelin@golfuppsala.se

018-430 19 72

073-333 59 72

Henrik Lindström

Reception & Shop Hotellbokningar

henrik.lindstrom@golfuppsala.se

Inga-Lill Lord

Reception/Shop Söderby Golf

018-100 200

Martin Kristiansson

Head Greenkeeper

martin.kristiansson@golfuppsala.se

073-3335974

Mikael Eriksson

Greenkeeper/Mekaniker/Söderby

076-83 45 563

Per-Åke Hydén

Bana Söderby

018-100 200

Fredrik Hedlund

Club Professional/ Golf Gymnasiet / Ansvarig Simulatorhallen på Söderby

fredrik.hedlund@golfuppsala.se

Fredrik Almskoug

Club Professional/Business Class

fredrik.almskoug@golfuppsala.se

Thomas Sjöberg

Club Professional Söderby/Edenhof

thomas.sjoberg@golfuppsala.se

0706-936032

Ulf Pettersson

Platschef på Edenhof Business Class

ulf.pettersson@golfuppsala.se

0703-752 300

Elin Borg

Servering Söderby

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Jonaz Bergstrand

Restaurangansvarig Söderby

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Jörgen Persson

Kock Söderby

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Magnus Björkman

Servering Söderby

krogen@golfuppsala.se

018-100 200

Björn Gustavsson

Bana/Edenhof

018-100 200

Johan Ahlén

Reception Edenhof Tävlingsledare Edenhof

johan.ahlen@golfuppsala.se

018-334185

070-7251907

Roine Werneholm

Reception/Shop Edenhof

018-100 200

Sebastian Sjöblom

Banchef Edenhof

sebastian.sjoblom@golfuppsala.se

076-2616344

John Ahlblom

Butiksansvarig GolfUppsala butikerna

John.ahlblom@golfuppsala.se

018-100 200

Tony Åberg

Butik/City

city@golfuppsala.se

018-100 200

1041