Resultat 2021

Untitled DocumentUntitled DocumentUntitled DocumentUntitled DocumentUntitled DocumentUntitled Document

Slutresultatet beräknas på de 3 bästa av 4 deltävlingar.

För att se fullständigt resultat på enskilda deltävlingarna, tryck på datumet!

Plac.
Deltagare30/8
Antal
Totalt
 

 
 
 
 
ronder
3 bästa
1Peter Lindström303638344108
2Ronald Gaines304129364107
3Lennart Olsson333628324101
4Lars Adolfsson34272537498
5Olle Wester343826-398
6Ann-Charlott Adolfsson39312728498
7Robert Holmgren36322929497
8Tommy Lindh28372531496
9Håkan Johansson34283326495
10Lotta Traore3236-27395
11Rolf Lindberg3327-33393
12Torsten Pettersson27332931493
13Christer Söderlind23303032492
14Inger Juremalm27353026492
15Roland Edvinsson30243230492
16Antonio Gonzalez Cabrera-342631491
17Johnny Andersson27372427491
18Ove Lundberg31292430490
19Kjell Sporrong26322630488
20
Reine Sjödin29302923488
21Gunilla Lundberg28312729488
22Monica Hammarberg33262922488
23Per-Olov Molin25292930488
24Dennis Johansson28322126486
25Alf Jägare29-2330382
26Jan Nyberg30251627482
27Tomas Larsson25272727481
28Rolf Hedlund-332820381
29Ingemar Westermark292427-380
30Karl-Erik Johansson33222520480
31Göran Carlsson Lundberg34221722478
32Kerstin Gaines20312423478
33Lars Sunnås25213219478
34Kambakhsh Rastin9292919477
35Kjell Östlund23252820476
36Torbjörn Andersson262723-376
37Christina Holmgren20342121476
38Jan-Åke Carlsson-262323372
39Anders Wester2431-15370
40
Ronny Jansson-301619365
41Lars Andersson2830--258
42Börje Persson1915-23357
43Birgitta Johansson2730--257
44Birger Axelsson152318-356
45Ann Rehnström-201615351
46Per-Olof Lindh17151417449
47Åsa-Britt Freidenfelt13161418448
48Torbjörn Segerström--2224246
49Inga-Lena Sporrong1517-10342
50Erikke Essen-Eggen von-2319-242

865
870
1123
1127
1184